Pytania kwantowe. Zmień swoją rzeczywistość w życiu zawodowym

W artykule przeczytasz

Większości osobom mechanika kwantowa bez wątpienia kojarzy się z techniczną dziedziną związaną z fizyką i prawami obowiązującymi w otaczającym nas świecie. W rzeczywistości jednak, by zmienić otaczające nas środowisko i rozruszać energię, a także wpuścić do swojego życia coś nowego, warto wziąć pod lupę fizykę kwantową, która pokazuje nam, że przyszłość daje nam wiele możliwości. Biorą się one z działania fali, która wybrzusza się po to, by móc skierować energię w inne miejsce, a każda nasza decyzja załamuje tę falę. Dlatego dla wielu osób pytania kwantowe są świetnym sposobem kreacji rzeczywistości, ponieważ pozwalają one wysyłać energię lekkości, szczęścia i nadziei, a jednocześnie nie zawierają w sobie presji i napięcia związanego z pragnieniem i proszeniem. Czym dokładnie są pytania kwantowe i jak mogą pozwolić nam zmienić rzeczywistość w życiu zawodowym? Podpowiadamy.

Czym są pytania kwantowe?

Pytania kwantowe to otwarte pytania, które wysyłamy w przestrzeń. Dlatego warto wiedzieć o tym, że nigdy nie szukamy odpowiedzi na pytania kwantowe ze względu na to, że to wszechświat ma dostarczyć nam potrzebnych narzędzi, które pozwolą nam jak najlepiej wypełniać nasze obowiązki. Pytania kwantowe są więc rodzajem komunikacji ze wszechświatem, która jest najlepiej przez niego tolerowana. Proszenie o coś czy wysyłanie swoich pragnień do niego nie jest dobrym rodzajem komunikacji. Z kolei pytania kwantowe są komunikacją, która sprawia, że stajemy się otwarci na coś dobrego, co może do nas przyjść. 

Jednocześnie ze względu na to, że są to otwarte pytania, nie nadajemy takiej sytuacji określonego kształtu. Pytania kwantowe mają więc poszerzyć naszą świadomość i pozwolić nam otworzyć się na nieograniczone opcje, a także pozwolić, by dotarło do nas w danym momencie to, co jest dla nas najlepsze. Pozostawiając otwarte pole, dajemy możliwości wszechświatowi, by ten przysłał nam to, czego potrzebujemy. Pytania kwantowe są to pytania otwarte, które zwykle zaczynają się od słów: “po co”, “dlaczego”, “co, lub “jak” i nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Dzięki temu nie szukamy sami sposobu i odpowiedzi, ograniczając się wyłącznie do tego co znamy i nie wybierając tylko jednego rozwiązania.

Pytania kwantowe a fizyka kwantowa

Wiele osób pewnie zastanawia się dlaczego mówimy o pytaniach kwantowych. Jest to związane z faktem działania pewnej energii i fizyki kwantowej. Pytania kwantowe mają niesamowitą moc kreacji ze względu na to, że dają wolną wolę i pole do popisu wszechświatowi, który nie lubi ograniczeń i braku wolności. Pamiętajmy, że nasze myśli, słowa i uczucia, są energią. Warto wierzyć w to, że wszechświat daje nam wszystko to, w co wierzymy na poziomie podświadomości. Dlatego, aby dostać to, co chcemy, musimy naprawdę wierzyć, że nasza sytuacja się poprawi. Co więcej, w momencie wypowiadania jakiegoś życzenia zgodnie z zasadą działania prawa przyciągania, powinniśmy uwierzyć w zdanie, które wypowiedzieliśmy, a następnie puścić je wolno i nie zastanawiać się, w jaki sposób dostaniemy to, czego chcemy, a także jak do tego dojdzie. Skupianie się tutaj na tym jak do tego dojdzie, jest dużym błędem.

Dla wielu osób pytania kwantowe są lepszym sposobem poznawania siebie i świata niż afirmacje, ponieważ wszechświat nie odwróci pytania, a energia i tak zostanie poruszona w momencie kiedy je zadamy. Co więcej, w odróżnieniu od stwierdzenia, w przypadku pytania nie blokujemy wszechświata i pozwalamy mu działać, pokazując swoje zaufanie i akceptację, a brak oporu z kolei przyspiesza realizację.

Jak zastosować pytania kwantowe w środowisku zawodowym?

Pytania kwantowe warto zadawać sobie w każdej dziedzinie swojego życia, a więc nie tylko mogą dotyczyć naszych sfer osobistych, ale również życia prywatnego. Jak jednak działają pytania kwantowe? Dzięki nim nie zmuszamy wszechświata do udzielenia odpowiedzi i w naszym mózgu również nie czujemy presji otrzymania odpowiedzi, dzięki czemu nie powstaje w nas napięcie. Zadajemy pytanie, odpuszczamy i oddajemy kontrolę wszechświatowi. Dzięki temu nasz umysł nie zastanawia się, jak coś ma się wydarzyć. Nie zmęczymy się tym działaniem, tylko pozwalamy na to, by odpowiedź sama się znalazła, a już w samym momencie zadania dochodzi do zmiany energetyki. Dlatego zadając pytanie kwantowe, możemy szybko oczekiwać odpowiedzi na nie. Warto więc pozostać otwartym na znaki, zwłaszcza nagłe pomysły, sny, nieoczekiwane spotkania czy też wiadomości. Czasem jednak musimy wykazać się większą cierpliwością.

Jakie 15 pytań kwantowych warto zadawać sobie każdego dnia w obszarze zawodowym?

W obszarze zawodowym warto każdego dnia zadawać sobie przynajmniej kilka pytań, które mogą pomóc nam znaleźć rozwiązanie naszej sytuacji, a więc zdobyć awans, podwyżkę czy też zatrudnienie w innej firmie na lepszych warunkach. Dzięki pytaniom kwantowym możemy wpłynąć również pozytywnie na swoją produktywność i efektywność pracy, a także poprawić relacje ze współpracownikami. Z tego powodu pytania kwantowe w życiu zawodowym powinny zadawać sobie wszystkie osoby, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Najczęściej jednak na taki krok decydują się specjaliści, managerowie czy kierownicy, którzy szukają sposobów na zwiększenie swojej wydajności, efektywności i kreatywności, ale też podniesienie zarobków i możliwość awansu. Wśród pytań kwantowych, które warto zadawać sobie każdego dnia w obszarze zawodowym, można wymienić:

 1. Co miłego mnie dziś spotka w pracy?
 2. Jak może być jeszcze lepiej w mojej pracy?
 3. Jakie są jeszcze możliwości w mojej pracy?
 4. Jak jeszcze mogę polepszyć swoją sytuację w pracy?
 5. Jak mogę się dzisiaj czuć jeszcze lepiej?
 6. Jak szybko mogę odczuć ulgę?
 7. Jakby to było osiągnąć sukces? 
 8. Co jeszcze jest mi potrzebne, by osiągnąć swoje cele?
 9. Jakie mam możliwości?
 10. Jak mogę czuć się jeszcze lepiej?
 11. Jak można zrobić to najlepiej?
 12. Jaki powinien być mój następny krok?
 13. Jakby to było odnieść sukces?
 14. Co mogę dzisiaj zrobić, aby moje życie było lepsze?
 15. Jak to jest, kiedy wszystko łatwo mi przychodzi?

To tylko kilka przykładów pytań kwantowych, które można sobie zadawać każdego dnia w obszarze zawodowym. Warto jednak formułować również swoje pytania, dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Należy zadawać je codziennie rano po przebudzeniu. Jeżeli jednak nie mamy na to czasu o tej porze, wówczas zanim zaczniemy je zadawać, należy się wyciszyć i zrelaksować, a także skupić na swoim sercu. Dlatego wcześniej lepiej wziąć kilka oddechów i zrobić to w spokoju. Pamiętajmy też, by nie odpowiadać na te pytania i nawet nie próbować tego robić, ponieważ zadając je, wysyłamy pozytywną energię do wszechświata i zapraszamy rozwiązania i doświadczenia do swojego życia, a szukając już konkretnych rozwiązań, zamykamy się na to, co dobre.

Zobacz także: