Poznaj „Życie Pełne Pasji” z Jakubem B. Bączkiem!

Poznaj „Życie Pełne Pasji” z Jakubem B. Bączkiem!

W artykule przeczytasz

Czym jest „Życie Pełne Pasji 2.0”?

„Życie Pełne Pasji 2.0” to event szkoleniowy, prowadzony w całości przez Jakuba B. Bączka – trenera mentalnego gwiazd sportu i biznesu (między innego Roberta Lewandowskiego). Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zdobędziesz narzędzia, dzięki którym odnajdziesz swoją pasję, zaczniesz budować szczęście oraz podniesiesz pewność siebie!  

Życie Pełne Pasji powraca, by pokazać Ci, że codzienne wstawanie z łóżka nie musi zaczynać się od niezadowolenia. Naucz się robić to, co kochasz i na tym zarabiać. Wydarzenie pomoże Ci również w identyfikacji pasji, rozwijaniu pozytywnego myślenia, praktykowaniu wdzięczności i znalezieniu inspiracji do obniżenia poziomu stresu. To nie tylko spotkanie motywacyjne, ale też praktyczna droga do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia. 

Przekazywana przez Jakuba wiedza oparta jest na badaniach naukowych, a Jego doświadczenie w biznesie, sporcie i treningu mentalnym potwierdzają, że narzędzia, które otrzymasz podczas tego szkolenia – naprawdę działają! Daj sobie prawo do tego by odmienić swoje życie już teraz – zapisz się i zacznij żyć ŻYCIEM PEŁNYM PASJI!

Tegoroczna edycja ŻPP odbędzie się w sobotę 25 maja, w Łodzi. Uwaga! Jest to jedyna data tego wyjątkowego wydarzenia w 2024 roku!   

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie https://zyciepelnepasji.com/ 

Jakub B. Bączek – Trener mentalny Mistrzów Świata i olimpijczyków, właściciel kilku firm, autor ponad 20 książek, sprzedawanych dziś w 17 krajach. Wykładowca studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, ekspert telewizyjny, mówca inspiracyjny, regularnie zapraszany do czołowych banków i korporacji.

Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™ i popularnych projektów szkoleniowych w Polsce i za granicą. Prywatnie pasjonat podróży, gry w golfa, buddyzmu i czytania książek. Uważa, że marzenia się nie spełniają – marzenia się… SPEŁNIA!

Zobacz także: