Ladies Day Summit: jedyna taka konferencja z networkingiem premium

Ladies Day Summit: jedyna taka konferencja z networkingiem premium

W artykule przeczytasz

Już 10 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowa konferencja dla przedsiębiorczych kobiet. Podczas Ladies Day Summit, pasja spotyka się z inspiracją, a marzenia zmienią się w gotowy do działania plan. To wydarzenie obowiązkowe dla kobiet dążących do rozwoju osobistego i zawodowego organizowane przez Czerwoną Szpilkę, na którym nie może Cię zabraknąć!

Czym jest Ladies Day Summit?

Ladies Day Summit to wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Konferencja dla przedsiębiorczych Polek, na której spotkają się kobiety odnoszące sukcesy oraz te, które sukcesy mają jeszcze przed sobą. Wszystko po to, by dzielić się doświadczeniem, wiedzą, inspiracją i siłą! To impreza obowiązkowa w kalendarzu kobiet dążących do rozwoju osobistego i zawodowego.

Wydarzenie obowiązkowe dla przedsiębiorczych kobiet

Konferencja Ladies Day Summit powstała z myślą o kobietach przedsiębiorczych, które pragną się rozwijać i realizować swoje cele. To spotkanie, na którym nawiążesz niesamowite relacje i poczujesz wsparcie odnoszących sukcesy business woman. Energia spełnienia i sukcesu pozostanie z Tobą na długo po zakończeniu wydarzenia.

– „Pozwól mi poprowadzić swój mindset w kierunku potencjału, obfitości i spełnienia. Spotkaj się z wyjątkowymi kobietami już 10 maja we Wrocławiu! Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju jest Twój biznes, Twoje miejsce jest z innymi przedsiębiorczymi kobietami, bo na tej konferencji każda z nas znajdzie coś dla siebie! To będzie to najbardziej ekscytujące wydarzenie biznesowe tego roku, na którym nie może Cię zabraknąć! Przygotuj się na wyjątkowe wrażenia” – zaprasza Magdalena Szewczuk – pomysłodawczyni wydarzenia.

Korzyści z udziału w Ladies Day Summit:

 • Zaprezentujesz światu siebie i swój biznes.
 • Dowiesz się, jak dotrzeć do nowych klientów.
 • Zdobędziesz wiedzę i narzędzia do rozwoju osobistego i zawodowego.
 • Otrzymasz potężną dawkę inspiracji i motywacji.
 • Wymienisz się doświadczeniami z innymi przedsiębiorczymi kobietami.
 • Poznasz niesamowite kobiety, które podobnie jak Ty, chcą rozwijać biznesy.
 • Nawiążesz relacje i poczujesz moc kobiecego wsparcia.

Wystąpienie Inspirująco-Motywacyjne

„Mindset Liderki. Zmień swoje myślenie, zmieni się Twój świat” – wystąpienie Magdaleny Szewczuk prezeski Czerwonej Szpilki, która jest mistrzynią w nawiązywaniu relacji, z pewnością doda Ci skrzydeł do rozwoju osobistego i Twojego biznesu. Pozwoli odkryć sekrety mentalności sukcesu oraz przejąć kontrolę nad swoim życiem prywatnym i zawodowym.

Odwaga – Pasja – Biznes

Podczas panelu specjalnego „Odwaga – Pasja – Biznes” poznasz trzy niezwykłe kobiety i ich inspirujące historie. Każda z nich podzieli się swoją historią i doświadczeniem, które zachęcą Cię do dalszego działania i będą potężną dawką motywacji. Gościnie zostaną przedstawione już niebawem.

Złota Minuta – jedyny taki networking premium

Magdalena Szewczuk odda scenę każdej uczestniczce spotkania! Wydarzenie rozpocznie „Złota Minuta” – networking premium – to ten wyjątkowy moment, by zaprezentować siebie i swój biznes. To najlepsza okazja, by przedstawić się już na samym początku wydarzenia. Kolejność wystąpień na scenie uzależniona jest od kolejności zgłoszeń na konferencję. Poza tym moderowane sesje networkingowe to doskonała sposobność na nawiązanie kontaktów osobistych i biznesowych w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Zarezerwuj miejsce na Ladies Day Summit

 • Chcesz sięgać po więcej w życiu i biznesie?
 • Chcesz poznać przepis na sukces w życiu osobistym i biznesie?
 • Chcesz nawiązać wyjątkowe relacje z innymi kobietami?
 • Chcesz poczuć niesamowitą moc kobiecego wsparcia?
 • Nie wiesz, jak dotrzeć do nowych klientów, by rozwijać swój biznes?

Zaprogramuj swój mindset na obfitość i nie bój się sięgać po więcej! Zapisz sobie tę datę w kalendarzu i już dziś zarezerwuj miejsce dla siebie i swojej przyjaciółki na Ladies Day Summit: https://czerwonaszpilka.pl/SUMMIT/.

Kiedy i gdzie odbędzie się Ladies Day Summit 2024?

Najlepsza konferencja dla kobiet przedsiębiorczych, czyli Ladies Day Summit 2024 odbędzie się we wrocławskim hotelu DoubleTree by Hilton w dniu 10 maja 2024. Liczba miejsc ograniczona.

Zobacz także: