Koniec z przekonaniem, że przy problemach jelitowych niczego nie wolno jeść!

W artykule przeczytasz

Popularna dietetyk kliniczna, Roksana Środa, rozprawia się z mitami po raz kolejny i serwuje znakomite przepisy w e-booku „MajFoodBook. 60 przepisów low fodmap”. To już czwarty e-book Roksany. Poprzednie sprzedały się w tysiącach egzemplarzy. Dlatego kolejka do najnowszego ustawiała się na długo przed jego sfinalizowaniem.

– Brakowało mi na rynku książki kulinarnej, która będzie oparta o prawidłowe zasady diety low fodmap. Książki, która została przygotowana przez dietetyka specjalizującego się w chorobach jelit. Książki, która z przyjemnością przeprowadzi Cię przez etap eliminacji oraz reintrodukcji diety low fodmap, w trakcie leczenia IBS i/lub SIBO. Ze wszystkich przepisów skorzystasz także po wyleczeniu swoich problemów jelitowych. Przygotujesz posiłki dla całej rodziny, zorganizujesz urodziny czy Święta – pisze w notce wydawniczej sama autorka.

Stworzona przez mgr Roksanę Środę książka stanowi niezwykle wartościową pozycję. Coraz więcej mówi się o schorzeniach związanych z jelitami, ale wciąż zbyt mało na temat diety, która pomaga je eliminować. Ta kryje się pod tajemniczym hasłem LOW FODMAP. Najnowszy e-book zawiera 60 autorskich przepisów na śniadania, dania główne oraz pyszne desery na bazie dostępnych powszechnie składników. Każdy z przepisów opatrzony jest danymi związanymi z wartością odżywczą. Ze wszystkich przepisów mogą korzystać również osoby zdrowe.

– Co sprawia, że mój e-book jest wyjątkowy, a przepisy skuteczne? W przepisach znajdziesz tylko sprawdzone produkty! Po ułożeniu setek diet low fodmap, po wielu konsultacjach i rozmowach
z moimi pacjentami – wiem, co się sprawdza. Rozumiem, jakie produkty można jeść w pełni bezpiecznie, a z których lepiej zrezygnować podczas diety eliminacyjnej. Moje przepisy oparte są o własne obserwacje i doświadczenia, a nie tylko sztywne zasady, kierowane do ogółu populacji – przyznaje Roksana Środa.

Patronat medialny nad e-bookiem objęły: SzczyptaLuksusu.pl, Imperium Kobiet, GlamStyle.pl, KobietaMag.pl, MilionKobiet.pl.


E-book w sprzedaży dostępny jest tu: www.majdiet.pl

Zobacz także: