Suknie ślubne w 2021 roku – mocny powiew świeżości i oryginalności

suknie slubne

W artykule przeczytasz

W czasie pandemii koronawirusa niektórym może przejść przez myśl pytanie, czy suknie ślubne w 2021 roku odejdą do lamusa? Odpowiedź twierdząca wpędziłaby wiele kobiet w zakłopotanie, a nawet przygnębienie. W końcu ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu człowieka, na całe życie pozostające w pamięci.

Narodziny nowych trendów w modzie sukien ślubnych

Projektanci mody uspokajają – suknie ślubne będą nadal obecne. Trudno wyobrazić sobie bez nich ślub. Nadchodzą jednak duże zmiany, które rzucają już nowe światło na damską garderobę ślubną. To będzie mocne uderzenie oryginalności i świeżości.

Ofeminin donosi, że długą powabną suknię zastąpi z czasem spódnica ślubna. Wydaje się to niewiarygodne, ale wcale nie musi oznaczać przeciętności i pójścia na skróty. W gruncie rzeczy moda tego typu wcale nie jest czymś zupełnie nowym. Już sześć lat temu niejaka Olivia Palermo, prowadząca własny blog, pisała o tym trendzie w modzie ślubnej. Od tego czasu dużo się jednak zmieniło w łamaniu stereotypów i barier mentalnych. Pandemia koronawirusa tylko przyśpieszyła ten proces.

W 2020 roku z konieczności popularne stały się kameralne przyjęcia weselne, na których z powodzeniem sprawdziła się „suknia ślubna” w innym wydaniu. Skromniejsza, krótsza, ale wcale nie mniej elegancka. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest niższy koszt, co pozwoliło młodożeńcom zaoszczędzić trochę grosza na starcie nowego życia.

W kierunku nowych rozwiązań w 2021 roku

Interesującą propozycją na 2021 rok jest propozycja Laurelle, firmy, która starannie obserwuje i bada trendy światowe, zanim cokolwiek wprowadzi na rynek. Laurelle specjalizuje się w szyciu sukien na miarę. Dużym autem tej marki jest pozyskiwanie tkanin od najlepszych markowych producentów w Europie. W kolekcji proponowanej przez firmę występują zarówno jedwabie, jak i francuskie koronki. Nie brakuje również akcentów hiszpańskich. Każda suknia ślubna jest bardzo starannie wykonywana. Czas oczekiwania na nią wynosi ok. pół roku. Firma posiada profesjonalną kadrę, która służy doradztwem w każdym momencie, kiedy jest to konieczne. Pozwala to na uzyskanie optymalnego produktu – sukni ślubnej, która w najwyższym stopniu spełnia oczekiwania przyszłej Panny Młodej. Można oczywiście zamówić taką suknię, skorzystać z gotowych rozwiązań Laurelle. Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnego projektu. Panna Młoda może wybrać gotowe rozwiązanie albo zaproponować własne. Od wielu lat Laurelle stara się utrzymywać najwyższy poziom w szyciu sukien ślubnych na miarę z najlepszej jakości materiałów.

Zobacz także:

Jak wybrać idealne pędzle do brwi?

Pędzle do brwi to niezbędne narzędzie w kosmetyczce każdej osoby dbającej o swoje brwi. Dzięki odpowiednim pędzlom można precyzyjnie kształtować,