Ruszyła sprzedaż biletów na Konferencję online GIRLBOSSKIE!

Ruszyła sprzedaż biletów na Konferencję online GIRLBOSSKIE!

W artykule przeczytasz

Rusza kolejna 4 edycja Konferencji online GIRLBOSSKIE, czyli warsztaty, prelekcje, wywiady oraz panele dyskusyjne online o tym, jak sprzedawać i wypromować swoje produkty w sieci. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę od doświadczonych prelegentów, którzy podzielą się swoimi sukcesami i tajemnicami biznesowymi.

Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się w dniach 11-13 czerwca. To niezwykłe wydarzenie to nie tylko teoria – to praktyka w pełnym wymiarze! Ponad 100 ekspertów przekaże Ci kluczowe strategie, aby Twoje produkty znalazły swoje miejsce w sieci i dotarły do właściwego grona klientów.

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić kupując bilet. 

https://girlbosskie.pl/konferencja/#bilety

Podczas Konferencji, otrzymasz porcję wiedzy, motywacji jak i wiele przydatnych wskazówek. Będziesz mógł stopniowo przyswajać nowe informacje, abyś miał możliwość zgłębiania tematu w dogodnym dla siebie tempie. Podczas Konferencji dowiesz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych osób oraz jakie metody promocji zastosować, by maksymalnie zwiększyć swoją widoczność online. Nie zabraknie również wskazówek, jak budować relacje z klientami, by zdobyć ich sympatię i lojalność. Co najważniejsze, pokażemy ci, jak skutecznie sprzedać swój produkt, kładąc nacisk nie tylko na marketing, lecz także na konkretne strategie sprzedażowe.

Trzy dni to dla ciebie za dużo i nie jesteś w stanie rozplanować czasu? Nie martw się, przez ponad rok będziesz mieć dostęp do transmisji online (wybierając bilet srebrny i złoty). Dzięki czemu możesz wrócić do wiedzy, w dogodnym momencie. 

Opcje biletów

Dostępne są 3 rodzaje biletów: brązowy, srebrny i złoty. 

Eksperci konferencji

GIRLBOSSKIE to jedyne takie wydarzenie, które przede wszystkim stawia na praktyczną wiedzę. Tę wiedzę, otrzymasz od ponad 100 wartościowych ludzi sukcesu. Dowiesz się jak sprawić, aby produkty które, produkujesz, projektujesz czy wytwarzasz, odnalazły swoje miejsce w sieci, i dotarły do właściwego grona potencjalnych kupców. 

Naszych prelegentów wybraliśmy ze szczególnym zaangażowaniem, tak aby wiedza, którą kupujesz, była jak najbardziej rzetelna i uzasadniona doświadczeniem oraz skutecznością. 

Wśród ekspertów pojawią się m.in Agata Koman, Olga Kozierowska, Szymon Mierzwa, Edyta Kwiatkowska-Pelizg, Ilona Adamska czy Paulina Ihnatowicz.

Czekają również na ciebie Anna Skura z wyjątkową prelekcją o tworzeniu i sprzedaży produktu, Magdalena Pawłowska o tworzeniu dochodowych webinarów oraz Ola Gościniak (pomysłodawczyni Konferencji) o tym, jak dotrzeć od zera do 2 milionów.

Więcej prelegentów można znaleźć na stronie:

https://girlbosskie.pl/konferencja/

Czy ta konferencja jest dla mnie?

Jeśli czujesz, że to, co robisz, ma ogromny potencjał, jednakże nie potrafisz znaleźć czasu, aby tego osiągnąć, to ta konferencja jest dla ciebie. Praca w formie online to przede wszystkim wolność w dyspozycji czasem oraz przestrzenią. Nie ma potrzeby, abyś zmieniła swoje otoczenie, aby osiągnąć sukces. Sprawi to również, że możesz być zawsze obecna np. dla swojego malucha, rodziny czy rozwinąć się kulturalnie pracując z dowolnego miejsca na świecie. 

Niezależnie czy dopiero chcesz wystartować z biznesem online czy już go prowadzisz, to w prelekcjach znajdziesz dużo wartościowej wiedzy od praktyków.

Praca na etacie wymaga wiele wyrzeczeń, mogłoby się wydawać, że jest to jedynie 8 godzin dziennie, jednakże do tego czasu zapominamy doliczyć dojazd, przygotowywanie posiłków oraz przede wszystkim brak weny czy siły, jaka jest po dniu pełnym pracy. Ta konferencja jest przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną wyciągnąć ze swojego życia jak najwięcej, i być własnym szefem. 

Organizator przewidział również bonus w postaci Paczek Konferencyjnych, który jest idealnym pakietem na start dla nowego przedsiębiorcy online. Liczba paczek jest ograniczona. 

Czekamy na ciebie 11 – 13 czerwca!

Ola Gościniak – pomysłodawczyni Konferencji Online GIRLBOSSKIE

Założycielka Instytucji Szkoleniowej Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, redaktorka naczelna portalu internetowego i magazynu GIRLBOSSKIE, organizatorka konferencji GIRLBOSSKIE, mentorka biznesów online w Paczce GIRLBOSSKICH, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej Bądź Online oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, inicjatorka raportu „Jesteś ekspertką! Uwierz w to!” i autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman.

Zobacz także: