Zapewnij swojemu dziecku wakacje jak z bajki!

wakacje jak bajki dla dzieci

W artykule przeczytasz

Masz tylko krótki urlop w te wakacje i nie planujesz długich wyjazdów z rodziną? Pewnie chciałbyś jednak zapewnić swojemu dziecku rozrywkę i zabawę przez całe dwa miesiące? A gdyby tak pobudzić jeszcze jego wyobraźnię? Wszystkie te atuty łączy w sobie jedna rzecz – bajkowy strój dla dziecka.

Kostium dla dziecka to wspaniała wycieczka prosto do krainy wyobraźni

Pluszaki i lalki to jedynie przedmioty. Zabawa nimi może być ciekawa, ale tylko do pewnego momentu. Przebrania dla dzieci oferują zupełnie nowy wymiar rozrywki, która rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka i zaangażuje je na długi czas. Stroje pozwalają maluchowi stać się jego ulubionym bajkowym, filmowym czy książkowym bohaterem i samemu kreować swoje wspaniałe przygody.

Stymulowanie dziecięcej wyobraźni korzystnie wpływa na rozwój naszych pociech. To ważne zwłaszcza w okresie wakacji. W jednej chwili Twoja córka może stać się na przykład księżniczką, a syn – superbohaterem. To sprawia, że dziecko może poczuć się jak bohater swojej ulubionej bajki, a wymyślanie przeróżnych historii nie będzie miało granic. Podczas długich godzin zabaw, zarówno w domu, jak i na podwórku, kostium może okazać się idealnym sposobem na wakacyjną nudę.

Najpopularniejsze stroje na wakacje

Jeśli weżmiemy pod uwagę poprzednie wakacje, dwie kategorie strojów dla dzieci zdecydowanie zdominowały rynek bajkowych przebrań. Ciekawi nas, czy ten trend będzie zachowany również w tym roku.

Dziewczynki uwielbiają księżniczki

Elsa oraz Anna – te dwie księżniczki z popularnej bajki „Kraina Lodu” to zdecydowane królowe wyobraźni małych dziewczynek. Ich sukienki oraz akcesoria związane z tymi postaciami biją rekordy popularności. Dziewczynki chętnie wcielają się w Elsę oraz Annę nie tylko podczas balów przebierańców, ale również w trakcie codziennej zabawy.

Dużą zaletą tych strojów jest ich różnorodność. Sukienki oferowane przez sklepy z przebraniami mają wiele kolorów i krojów. Występują również w wersjach z wieloma dodatkami, jak korony, różdżki czy rękawiczki. Krótsze i zwiewne sukienki idealnie nadają się na upalne dni, przez co – poza świetną zabawą – możemy zapewnić dziecku komfort podczas szaleństw w ciepłe, słoneczne dni.

bajki dla dzieci

Mali chłopcy ratują świat

Stroje superbohaterów to prawdziwa gratka dla większości małych chłopców i dziewczynek, którzy chętnie bawią się w ratowanie świata. Ochoczo kupowane przebrania z tej kategorii to Hulk, Ironman, Wonder Woman oraz Spiderman.

Dzieciaki uwielbiają przebrania superbohaterów, a zabawa z ich pomocą jest niezwykle barwna, zajmująca i wymagająca twórczego myślenia. Nie chodzi przecież tylko o zbroje, maski czy inne akcesoria, ale także o supermoce, które nie jeden mały szkrab chciałby posiadać. To sprawia, że długie godziny zabaw na podwórku nie nudzą się, a nasze dziecko pozostaje aktywne i radosne.

Kup strój na wakacje!

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy wakacyjny prezent dla Twojego dziecka, to rozważ zakupienie bajkowego przebrania. Wakacje właśnie się zaczęły, a sklepy z artykułami dla dzieci przeżywają teraz prawdziwe oblężenie. Nie ma co się dziwić – miło jest patrzeć na świetnie bawiące się dziecko, które w dodatku jest aktywne, a moc jego wyobraźni potrafi zadziwić niejednego – nawet twórczego – dorosłego. Strój też oczywiście można zabrać na urlop. Księżniczki i superbohaterowie chętnie odwiedzą góry, morze albo dom Babci.

Świat nieruchomości na wysokich obcasach: Jubileuszowe Forum Inwestorek 2024

Zobacz także: