Wirtualna kolacja z Blue Café do wylicytowania na Allegro Charytatywni

Kolacja z Blue Cafe

W artykule przeczytasz

Grupa Ingka kontynuuje akcję #wspierajmysię, której celem jest pomoc Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę – nadal trwa licytacja wirtualnej kolacji z zespołem Blue Café. Wylicytowana kwota zostanie przekazana na wsparcie Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111.

Podczas kolacji zwycięzca licytacji i artyści będą mogli przyrządzić potrawę z tego, co akurat będą mieli w lodówce. Po wspólnym gotowaniu będzie czas na rozmowę o muzyce, planach zespołu na najbliższe miesiące, a także anegdotki zza sceny. Licytacja spotkania w towarzystwie Dominiki Gawędy oraz Pawła Rurak-Sokala na platformie Allegro Charytatywni trwa do 28 maja do godz. 9:45.

Wylicytowana kwota zostanie przekazana na wsparcie Telefonu Zaufania Dla Dzieci i Młodzieży 116 111 Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Linia pomocowa działa codziennie, 24 godziny na dobę. Jej funkcjonowanie ważne jest szczególnie teraz, gdy dzieci narażone na przemoc w domu, spędzają w nim praktycznie 24 godziny na dobę, odizolowane od szkoły i rówieśników. Jest obsługiwana przez wykwalifikowanych psychologów i pedagogów, którzy potrafią rozmawiać z młodymi ludźmi o ich problemach i są w stanie udzielić im profesjonalnej porady w sytuacjach kryzysowych. W ciągu dnia konsultanci odbierają około 300 telefonów.

Każda zebrana złotówka pozwoli na zapewnienie jej ciągłego funkcjonowania

– Cieszymy się, że możemy zaangażować się w działania wspierające linię pomocową Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zapraszamy wszystkich do licytowania spotkania z nami – mówi Dominika Gawęda, a Paweł Rurak-Sokal dodaje – Spędźmy razem miły wieczór, zjedzmy pyszną kolację, porozmawiajmy, a przy okazji pomóżmy dzieciakom!

W ramach wsparcia Fundacji Grupa Ingka (obejmująca m.in. Ingka Centres oraz IKEA Retail Polska) zorganizowała dwa koncerty online: Roksany Węgiel i zespołu Blue Café. Transmisja odbywała się w serwisie Facebook na kanale centrum handlowego Port Łódź. W akcję włączyły się także inne centra z Grupy Ingka: warszawski Wola Park, wrocławska Aleja Bielany, Park Handlowy Matarnia w Gdańsku oraz SKENDE Shopping w Lublinie. W trakcie koncertów trwała zbiórka środków finansowych na wsparcie telefonu zaufania Fundacji – dotychczas internauci w ramach akcji na rzecz Fundacji przekazali blisko 4,5 tys. zł. Dokonywanie wpłat jest ciągle możliwe. Z kolei, Ingka Centres, IKEA Retail Polska oraz Ikano Bank Oddział w Polsce przeznaczyły na wsparcie Fundacji 175 000 zł.

Świat nieruchomości na wysokich obcasach: Jubileuszowe Forum Inwestorek 2024

Zobacz także: