TOP 5: Szampony przeciw wypadaniu włosów

top 5 szampony przeciw wypadaniu wlosow

Borykacie się z problemem wypadających włosów? Zobaczcie szampony do włosów, które skutecznie pomogą Wam wygrać z tą przypadłością.

Coraz więcej osób ma problemy z wypadaniem włosów. Można odnieść wrażenie, że robi się z tego wręcz choroba cywilizacyjna. Dawniej mówiło się o łysieniu mężczyzn, lecz dzisiaj z tą przypadłością boryka się coraz więcej kobiet. Może mieć to podłoże związane ze zmianami hormonalnymi, nieodpowiednią dietą, po którą sięgamy w przypadku odchudzania, a także duży stres, czy przyjmowanie leków.

Żadna z nas nie chciałaby prezentować pustych miejsc po włosach na swojej głowie, zważywszy na to, że mówi się, iż włosy są tym, co kręci facetów – wielu z nich przyznaje, że lubi kobiety mające długie, zdrowe włosy. Pierwsza pomoc w przypadku wzmożonej utraty włosów to szampony i inne produkty z takim wskazaniem, lecz jeśli to nie pomaga, to warto zwrócić się po pomoc do lekarza.

Zobaczcie szampony, które polecane są osobom borykającym się z wypadaniem włosów

nioxin szampon do wlosow

Nioxin, Szampon do włosów

Tak naprawdę skuteczność produktów przeciw wypadaniu włosów w dużej mierze zależy od przygotowania na nie skóry, którą należy oczyścić wykonując zabieg dermabrazji i właśnie od niej rozpoczyna się kurację tym szamponem. Ponadto aby rezultaty były naprawdę widoczne, należy stosować także odżywkę i produkt nadający włosom objętość. Zestaw Nioxin powoduje wyraźną poprawę zagęszczenia włosów nawet w przypadku braku wcześniejszej reakcji na podobne produkty. Numer produktu w skali od 1 do 6 dobiera się oceniając stopień przerzedzenia włosów.

Cena: ok. 79 zł

kerastase densifique kapiel densite

Kérastase Densifique, Kąpiel Densité

Kąpiel należy rozpocząć kiedy nasze włosy wyraźnie tracą gęstość. W rezultacie uzyskamy włosy bardziej sprężyste, miękkie, a także przede wszystkim zauważymy widocznie zwiększoną gęstość.

Cena:
ok. 90 zł

klorane szampon z chinina

Klorane, Szampon przeciw wypadaniu włosów z chininą i witaminami z grupy B

Produkt do włosów zmęczonych i pozbawionych witalności; wspomaga ich wzrost i przywraca im siłę. Formuła szamponu zawiera chininy oraz kompleks 3 witamin: witamina B5 wzmacniająca łodygę włosa; witamina B6 wpływająca na metabolizm aminokwasów siarkowych, główny składnik keratyny włosa i regulator pracy gruczołów łojowych; witamina B8 dostarczająca energii niezbędnej do wzrostu włosów. Nie musimy także obawiać się wysuszenia włosa, a wręcz przeciwnie, będzie on wygładzony i miękki w dotyku, a do tego sprężysty.

Cena:
ok. 35 zł

bioxsine szampon wlosy normalne i suche

Bioxsine, Szampon do włosów suchych i normalnych

Ziołowa i unikalna mieszanka minerałów i aminokwasów tworząca główny składnik szamponu Biocomplex B11 zatrzymuje wypadanie włosów oraz wzmacnia i rewitalizuje ich słabe cebulki nadając włosom połysk, objętość i sprężystość. Istnieją warianty przygotowane do różnych typów włosów.

Cena:
ok. 39 zł

novoxidyl szampon

NOVOXIDYL Szampon wzmacniający i zapobiegający wypadaniu włosów

Szampon zawiera opatentowaną cząsteczkę Triaminodil® – pochodną substancji czynnej stosowanej w produktach leczniczych. Jest to cząsteczka aktywna, która ogranicza nadmierne wypadanie włosów  spowodowane różnymi przyczynami.

Cena: ok. 28 zł