Projekt „Metamorfoza” Roksany Środy, popularnej dietetyk klinicznej

projekt metamorfoza roksana sroda dietetyk kliniczna 02

Roksana Środa, popularna dietetyk kliniczna i właścicielka marki MajDiet, rusza ponownie z autorskim projektem dietetycznym skierowanym do kobiet. Jesienna edycja pod hasłem „Metamorfoza”, wystartuje 14 września, ale już teraz budzi spore zainteresowanie wśród tych pań, które także jesienią i zimą chcą utrzymać zdrową sylwetkę i formę. 

Wiosną tego roku zaproponowałam moim czytelniczkom i obserwatorkom 3-miesięczny projekt „Bikini”. Zgromadził on aż 80 aktywnych uczestniczek a miejsca wyprzedały się w ciągu kilku dni – mówi Roksana Środa i dodaje: – To był niezwykle angażujący czas dla każdej z nich. Jednak efekty, które udało się osiągnąć, były tego jak najbardziej warte. Przyniosły dziewczynom poprawę samopoczucia, satysfakcję i motywację do kontynuowania tej zdrowej przygody.

Jesienna edycja pod hasłem „Metamorfoza” to 2-miesięczny projekt online, który łączy w sobie żywienie, treningi, motywację i edukację. Dietetyk kliniczna, Roksana Środa, w jego ramach tworzy wyjątkowy zespół wsparcia zgromadzony wokół ekskluzywnej, zamkniętej grupy na Facebooku. Tym razem do projektu może dołączyć 120 – 150 kobiet.

Podczas trwania projektu uczestniczki otrzymują dostęp do profesjonalnego planu treningowego, planu dietetycznego, wartościowych materiałów merytorycznych, przepisów na każdy tydzień, ebooka ze wszystkimi materiałami z całego projektu tuż po jego zakończeniu. Jesienna odsłona zostanie urozmaicona live`ami prowadzonymi przez specjalistów: specjalistkę ginekologa-położnika – lek. Agnieszkę Golis-Tomalę, psychodietetyk – mgr Katarzynę Walderę, trenerkę (w formie treningów online) – Katarzynę Pytkę. Uczestniczki wezmą udział także w warsztatach kulinarnych online, które poprowadzą Julia Migdalska i Zosia Leszczyńska z Food In Green.

IMG 1199

Kobiety uczestniczące w tym projekcie wspólnie motywują się, inspirują i idą w konkretnym celu.

To szczególnie ważne teraz, kiedy nasza aktywność może niebawem zostać ponownie ograniczona do domowej przestrzeni. Dlatego tym bardziej zależy nam na dotarciu do jak najszerszego grona kobiet i dziewczyn, które pragną poprawić swoją sylwetkę, jakość odżywania i komfort życia – przyznaje inicjatorka projektu.

projekt metamorfoza roksana sroda dietetyk kliniczna 01

Wszystkie informacje na temat projektu „Metamorfoza” dostępne są na profilu IG i FB Roksany Środy: https://www.instagram.com/roksana_sroda, https://www.facebook.com/dietetykroksana.

Dotychczas patronat medialny nad projektem objęły: DamskieSprawy.pl, Imperium Kobiet, MilionKobiet.pl, KobietaMag.pl, Face&Look, GlamStyle.pl.

Dotychczasowi partnerzy projektu: N`OVEEN, MojaButelka.pl, Argan House.