Ostaszewska, Kożuchowska i Drzewiecka na Gali konkursu Bizneswoman Roku

Gala konkursu

Jury doceniło osobiste zaangażowanie laureatki oraz wykorzystanie jej wpływu jako liderki opinii publicznej dla celów wyższych. Uznano, że głos Mai Ostaszewskiej, jest dziś jednym z kluczowych głosów Polek. Nagranie z wręczenia statuetek jest dostępne on-line pod adresem: https://youtu.be/dXRjW3vsjOg

Konkursu Bizneswoman Roku od wielu lat wspierają rodzime Gwiazdy i osoby związane z polskim showbiznesem. Wśród członków jury zasiadali: Beata Tadla, Jarosław Kuźniar, Katarzyna Zdanowicz czy Irena Eris. W tegorocznej Gali konkursu Bizneswoman Roku organizowanej już po raz XI przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką udział wzięła także Gabi Drzewiecka, która była jedną z osób współprowadzących uroczystość oraz Małgorzata Kożuchowska, która wręczyła nagrodę Specjalną Fundacji za całokształt działności.

Konkurs Bizneswoman Roku organizowany przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką to największa i najstarsza inicjatywa w Polsce, która nagłaśnia sukcesy przedsiębiorczych kobiet i promuje różnorodność w biznesie. To także jedyny konkurs w Polsce, w którym nagrody przyznawane są polskim biznesmenom, którzy doceniają równość i różnorodność w biznesie. Do tej pory, we wszystkich XI edycjach, zostało nagrodzonych już prawie 100 osób, w tym m.in. Kasia Nosowska, Anna Lewandowska, Anna Dymna czy Ewa Błaszczyk.

Gala, w tym roku ze względów bezpieczeństwa została zorganizowana w formie wydarzenia on-line

Nagranie transmisji z gali można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/dXRjW3vsjOg

W tym roku, w kategoriach otwartych Bizneswoman Roku wpłynęło rekordowo 710 nominacji. W jury konkursu zasiadły osoby nie tylko ze świata biznesu, ale też showbiznesu i mediów – Beata Tadla, Joanna Przetakiewicz, Jarosław Kuźniar, Katarzyna Zdanowicz, Irena Eris czy Małgorzata Kożuchowska. Laureatki i laureatów obecnej edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku można poznać pod tym linkiem: https://bizneswomanroku.pl/laureatki/ lub podczas transmisji online z gali którą poprowadziły Olga Kozierowska i Gabi Drzewiecka.

Podczas gali Małgorzata Kożuchowska, Olga Kozierowska, Magdalena Górska i  Gabi Drzewiecka wystąpiły w sukienkach Just Paul. Maja Ostaszewska z kolei pojawiła się w kreacji od Macieja Zienia.