One Energy TV rusza z nowym sezonem

Nowy sezon One Energy Tv

One Energy TV to telewizja internetowa stworzona i rozwijana przez platformę rozwoju świadomości o tej samej nazwie (1energy.org). One Energy tworzy bazę wiedzy o życiu w harmonii, holistycznym podejściu do ciała, umysłu i ducha. Te same treści prezentuje w formacie telewizyjnym w postaci wywiadów. Drugi sezon nosi nazwę „Rozmowy z mistrzami”.

„Rozmowy z mistrzami” to nowy cykl, w którym Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy, rozmawia z nauczycielami duchowymi, mentorami, mistrzami uznanymi w środowisku. Premierę miał 11 lipca.

Pomysł stworzenia telewizji był naturalną konsekwencją naszych wyborów i kolejnym krokiem w rozwoju. Chcemy budować bazę wiedzy i inspirować do zmiany. One Energy to droga doświadczenia i odkrywania własnego potencjału – mówi Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy. Nasz przekaz kierujemy do osób ciekawych świata, o otwartych umysłach, zaangażowanych w zrównoważony rozwój osobisty oraz dbających zarówno o sferę wewnętrzną, jak i zewnętrzną – dodaje.

Na portalu, jak i w ramówce telewizji, można znaleźć tematy związane z medytacją, jogą, zdrowym stylem życia, pracą z ciałem i oddechem, mindfulness, rozwojem osobistym, psychologią.

Cykl „Rozmowy z mistrzami” to 10 odcinków

Dotychczas udostępniono widzom 2 z nich. Tematem pierwszego, otwierającego sezon, jest tantra i kobiecość, które w rozmowie z redaktor naczelną przybliżyła Alicja Bednarek, Yogini i Ambasadorka Kobiecej Świadomości.

Kolejne odcinki pojawią się w ramówce w co drugi czwartek. Najbliższa premiera zaplanowana jest na 8 sierpnia. Widzowie zobaczą rozmowy dotyczące, m.in.: medycyny chińskiej i germańskiej, telepatii, świętej geometrii, Metta Loving Kindness.

Premierowe, jak i archiwalne odcinki, można znaleźć na portalu 1energy.org, na Facebookowym profilu One Energy (facebook.com/1energy.org/) oraz na kanale na YouTube.

Najnowszy, jak i poprzedni sezon to wywiady, z których na pewno nie zrezygnujemy, jednak aktywnie pracujemy nad rozszerzeniem ramówki. Chcemy zaproponować widzom nowe formaty, oczywiście pozostając w tematyce, jaką obraliśmy – komentuje Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy.

One Energy TV w trosce o jakość realizuje swoje formaty z profesjonalnym zespołem produkcyjnym i montażowym. Całość koordynuje Agencja kreatywna ArteMis.