Motorola Solutions Day na Uniwersytecie Ekonomicznym

motorola solutions

Celem wydarzenia organizowanego na Uniwersytecie Ekonomicznym przez Motorolę Solutions jest promocja firmy pod kątem zatrudnienia w istniejących w Krakowie dwóch centrach: Finansowym i Supply Chain. Na Motorola Solutions Day zaproszeni są studenci i absolwenci kierunków ekonomicznych, finansowych i logistyki.

Stanowisko informacyjne: rozmawiaj, konsultuj cv, wygrywaj nagrody

Jedną z atrakcji czekających na uczestników Motorola Solutions Day będzie specjalny stand, tj. stanowisko informacyjne, na którym będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy. Stand będzie otwarty dla wszystkich, również z poza Uniwersytetu Ekonomicznego. Zapraszamy na stand w pawilonie C Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – będziemy na Was czekać z ciekawymi konkursami i nagrodami. Będziecie też mogli porozmawiać z naszymi stażystami oraz skonsultować swoje CV. Zapraszamy! – mówi Marek Grzesiak z Global Order Management Motorola Solutions.

Warsztaty z Excela i feedbacku

Na studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego czekać będą także dwa warsztaty, jeden poświęcony efektywnemu feedbackowi, drugi dotyczący Excela.

Pierwszy warsztat dotyczyć będzie efektywnego feedbacku, opartego na metodologii FUKO. Jak mówi Jarosław Rusek, Dyrektor Centrum Finansowego Motorola Solutions Łatwo jest pracować z ludźmi, gdy każdy wykonuje swoją pracę i nie popełnia żadnych błędów, jednakże nie zawsze tak jest. Podczas warsztatów postaramy się podzielić wiedzą w jaki sposób rozmawiać z kolegami/ koleżankami z uczelni/pracy, gdy zrobili coś złego lub popełnili błąd, jednocześnie będąc przy tym miłym i respektującym uczucia drugiej osoby.

Kolejny warsztat poświęcony będzie Excelowi i jest skierowany do osób chcących poszerzyć swoja wiedzę z tego programu. Celem warsztatu jest nauka nowych umiejętności, formuł i skrótów, przydatnych w codziennej pracy z Excel’em. W czasie szkolenia omówione zostaną trzy podstawowe tematy, tj. tworzenie/edytowanie formuł, tworzenie tabel przestawnych oraz sortowanie/filtrowanie danych. Co ważne dla uczestników, pierwsza część warsztatu, trwająca 1,5 godziny odbędzie się w ramach Motorola Solutions Day na Uniwersytecie Ekonomicznym, zaś druga część na początku czerwca w siedzibie firmy w Krakowie.

Warsztaty z Excela i feedbacku będą prowadzone przez Specjalistów Motorola Solutions. Zapisy na nie odbywają się pod poniższym linkiem, za pośrednictwem Biura Karier UEK: https://tiny.pl/t9f97.