Magda Femme o Michale Wiśniewskim: to jest przeszłość, której w ogóle nie chciałabym pamiętać

magda femme o michale wisniewskim

Magda Femme ucina wszelkie rozmowy na temat Michała Wiśniewskiego i nie chce opowiadać o relacjach z byłym mężem. Piosenkarka uważa ten etap w swoim życiu za zamknięty i nie chce do niego wracać. Femme była pierwszą żoną lidera zespołu Ich Troje. Ich małżeństwo trwało 5 lat. Teraz są skłóceni i nie utrzymują ze sobą kontaktu.  

Naprawdę nie rozmawiajmy już po 15 latach o tym, bo to jest już tak mdły temat. Ciągle ktoś czegoś ode mnie chce, a to jest dla mnie tak odległa przeszłość, że w ogóle nie chciałabym jej pamiętać. Bo po co? – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Magda Femme, wokalistka.

Byli małżonkowie nie pozostają w dobrych relacjach. Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów Wiśniewski powiedział, że ożenił się z Femme pod wpływem narkotyków. W odpowiedzi na to wyznanie, ona nazwała go psycholem. Medialna wojna między artystami toczyła się już wielokrotnie. Piosenkarka nie kryje więc zdenerwowania tym, że dziennikarze wciąż pytają o jej stosunek do byłego męża i ten temat jak bumerang powraca przy okazji każdego wywiadu.

Ciągle każdy o coś pyta i czasami jest mi trudno odmówić, może jestem mało asertywna. Ale naprawdę wypadałoby po prostu pożegnać te tematy, bo one są już tak zupełnie nieistotne. Dla mnie w ogóle to nie są ważne, dlatego wolałabym o tym nie rozmawiać – tłumaczy Maga Femme.

Michał Wiśniewski był rozwiedziony trzykrotnie. Drugą jego żoną była Marta „Mandaryna” Mandrykiewicz, a trzecią Anna Świątczak. Teraz wokalista jest w związku małżeńskim z Dominiką Tajner.