Gwiazdy trenują z Ewą Chodakowską w nowym SHAPE!

okladka shape

Zazwyczaj kontrowersyjna, szalona i nieobliczalna PINK w SHAPE w wersji light – jakiej jeszcze nie znamy: uprawiająca warzywa we własnym ogrodzie, czytająca romanse i w końcu szczęśliwa na łonie rodziny. „Nic tak dobrze nie wpływa na figurę, jak urodzenie dziecka” – śmieje się gwiazda, tuląc w ramionach swoją małą córeczkę Willow.

Bezapelacyjnie hitem grudniowego wydania SHAPE jest jednak dodatek, czyli płyta DVD „Trening z Gwiazdami”. To już czwarta płyta z ćwiczeniami wg metody znanej trenerki Ewy Chodakowskiej. Czytelniczki znajdą na niej 3 rewelacyjne programy treningowe, każdy wykonany przez jedną z polskich gwiazd.

shape plyta trening z gwiazdami

•    Aleksandra Szwed prezentuje ćwiczenia poprawiające równowagę, koordynację oraz modelujące nogi.
•    Beata Sadowska sprawdza się podczas treningu, który ekspresowo spala kalorie, wyszczuplając tym samym całe ciało.
•    Karolina Malinowska wykonuje tzw. superset, czyli serie ćwiczeń na przeciwstawne grupy mięśniowe – gł. brzuch i plecy.

Zalety programu to 3 różne stopnie trudności, każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Sponsorami płyty jest marka SWATCH i po raz kolejny SUPLEMENT DIETY ELAVIA.

W numerze także:

ZDROWIE
Prześwietlamy prześwietlenie

Materiał dla wszystkich, u których myśl o poddaniu się kolejnemu badaniu rentgenowskiemu budzi niepokój. SHAPE podaje fakty i studzi emocje.

Dziecko w planie?
Czyli: wszystko o płodności!

FITNESS
Trening na kanapie

Jak do napiętego świątecznego harmonogramu dodać codzienny trening? Z SHAPE niemożliwe staje się możliwe! Oto 6 prostych ćwiczeń, które można wykonać, nie wychodząc z domu. Jedyny warunek to wygodna kanapa!

Poradnik: Stretching dla zapracowanych.
Sztywny kark i nogi, obolałe plecy, problemy z kręgosłupem, ciągłe zmęczenie. To tylko niektóre z dolegliwości, jakich można się nabawić, nie rozciągając mięśni.

oraz nowy cykl w dziale FITNESS!

SHAPE & Ewa Farna: Bitwa o figurę!
W grudniu Ewa Farna pojawi się w SHAPE w pierwszej odsłonie akcji Bitwa o figurę! Przez 4 miesiące eksperci SHAPE będą doradzali młodej piosenkarce jak wrócić do zdrowego stylu życia i jeszcze lepiej poczuć się w swoim ciele. Co miesiąc w magazynie będzie publikowana krótką rozmowa z Ewą, z której Czytelniczki dowiedzą się – jak stopniowo zmienia się jej życie dzięki nowej diecie i aktywności fizycznej. Prezentowane będą także minitreningi z udziałem Ewy oraz rady dotyczące prawidłowej diety opracowane przez Joannę i Dariusza Brzezińskich – dietetyków i trenerów zajmujących się Ewą Farną w czasie Shape’owej Bitwy o figurę.

KUCHNIA
Przepisy light: Dania z morza
Nikt nie wyobraża sobie chyba wigilijnego stołu bez ryb? Ale nie zawsze musi być to karp w galarecie i ryba po grecku. Czas na morskie dania w nowym wydaniu!

Nowy SHAPE w kioskach już od 30 listopada!