Co odpycha mężczyzn w łóżku?

co odpycha mezczyzn w lozku

Niestety, okazuje się, że wymówka ,,boli mnie głowa’’ nie jest stosowana wyłącznie przez kobiety. Gdy słyszysz to z ust mężczyzny, od razu zastanawiasz się co jest nie tak. Okazuje się, że winy możemy szukać w nas samych i naszych zachowaniach.

Dowiedziono, że kobiety chcące zbliżenia,przede wszystkim powinny kategorycznie zapomnieć o wspominaniu o swoich byłych partnerach. Przeszkadza im również, gdy kobieta spędza za dużo czasu w łazience na upiększaniu się. To zrozumiałe, że każda z nas chce wyglądać i być atrakcyjną dla faceta w każdej chwili, ale zachowajmy umiar i nie nakładajmy na siebie ton kosmetyków i litrów perfum. Oni chcą zapachu prawdziwej kobiety! Higiena (nieświeży oddech, depilacja) wydawałoby się, że każda z nas o niej pamięta. Niestety okazuje się, że nie każda przywiązuje do niej szczególna wagę, więc nie dziwmy się, że już na starcie nasz wieczór jest stracony. Jeśli jesteśmy oschłe wobec partnera, również możemy zapomnieć o jakimkolwiek zbliżeniu. Nuda w łóżku to również koszmar dla mężczyzn. Wciąż te same pozycje sprawiają, on traci ochotę na seks. Dziewczyny, trochę spontaniczności i kreatywności! Gaduły, niech się opamiętają przy zbliżeniach. Ich odstrasza nadmierna gadatliwość. I najważniejsze: kompleksy! Niestety, wiele z nas przy zbliżeniach krępuje się i wstydzi swojego ciała. Ciągłym narzekaniem ,,tu mam za dużo, tu mam za mało’’ zrazi faceta i doprowadzi do tego, że on zacznie dostrzegać defekty, których wcześniej nie widział.

Więc zanim zaczniecie obwiniać faceta o to, że on już was chyba nie kocha i, że go nie podniecacie, sprawdźcie, czy przypadkiem winy nie ponosicie wy same.