Chcesz spędzać miło czas w pracy?

Czas w pracy

W obecnych czasach młodzi ludzie wkraczający na rynek pracy i podejmujący pierwszą pracę, nie wiedzą, czego dokładnie mogą się spodziewać po zatrudnieniu. Mają wysokie wymagania, a często niewystarczające umiejętności, by piastować stanowisko, które sobie wymarzyły. Przez to ich zaangażowanie w pracę jest z dnia na dzień coraz niższe, a entuzjazm coraz mniejszy. Jak zatem zmienić ich podejście do pracy? Co robić by zajęcie, które wykonują sprawiało satysfakcję? Zapisz się na bezpłatne warsztaty!

Wysokie zarobki, benefity oraz jak najmniej zadań do wykonania – tymi trzema korzyściami kierują się młode osoby, poszukujące pierwszej pracy. Jednak zamiast sugerować się powyższymi kategoriami, lepiej wziąć pod uwagę miłą atmosferę w pracy, a co ważniejsze, odpowiednie nastawienie do niej. Zamiast narzekać na pracę, sprawmy, by dobrze się nam pracowało oraz uświadommy sobie, po co właściwie do niej przychodzimy i jak nasze zachowanie wpływa na efekt końcowy wykonywanego zadania oraz zachowanie współpracowników.

– Obserwując młodych ludzi oraz ich podejście i nastawienie do pracy, postanowiłam otworzyć Akademię Skills Net, w której będę pomagała im zrozumieć jak miło spędzać czas w pracy, jak mieć dobre nastawienie do tego, co robię. Szkolenia, które będą się odbywać 5 razy w tygodniu, kieruję przede wszystkim do studentów, ale i do osób, które chciałyby wprowadzić zmiany w swoim życiu, a także będących wykluczonych terminowo z rynku pracy. Podczas szkoleń przeprowadzimy testy osobowości, które uwydatnią mocne i słabe strony każdego uczestnika. Dodatkowo będziemy analizowali różne sytuacje z życia zawodowego każdego z nich, starając się znaleźć inne, prostsze rozwiązania. Naszym celem będzie pokazanie uczestnikom, że w pracy – w której spędzamy tak naprawdę większość naszego życia – możemy fajnie spędzać czas, na każdym stanowisku, które zajmujemy. Akademię otwieramy już 18 marca! – mówi Kamila Gutowski, współwłaścicielka agencji pracy tymczasowej Skills Net oraz twórca Akademii Skills Net.

W Akademii Skills Net będzie kładziony wysoki nacisk na kompetencje interpersonalne

Po 2 tygodniach każdorazowo odbywać się będą spotkania analizujące umiejętności i efekty podjęte podczas kursu. Szkolenia przygotowane przez praktyków pomogą przygotować się przed wejściem na rynek pracy wszystkim studentom. Pierwszy etap szkoleń jest bezpłatny, zajęcia odbywają się w grupach 12-osobowych. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 533 314 516. Akademia Skills Net odbywa się w Warszawie przy ul. Żelaznej 67.