Beg Lepes otwiera cykl „WorldBOX People Outside the Box” o specjalistach marki

Cykl Worldbox

Ciekawe historie są tworzone przez ludzi z pasją, dlatego w cyklu WorldBOX People Outside the Box to ludzie są na pierwszym planie. Marka WorldBOX stworzyła cykl wywiadów w formie video, których bohaterami są pracownicy sklepów sieci. Na co dzień doradzają w wyborze nowych sneakersów, a po pracy zanurzają się w świat własnych pasji – ciekawych, kontrowersyjnych, inspirujących. Cykl rozpoczyna historia rapera Maćka – znanego jako Beg Lepes.

Beg Lepes w cyklu „WorldBOX People Outside the Box”. Od mini studia w garażu dziadka, po supporty największych gwiazd sceny hiphopowej.

Pierwsze kawałki Beg Lepesa na kanale YouTube pojawiają się 4 lata temu, a raper wraz z ekipą zaczynają występować w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, jako support koncertów hip-hopowych. Tam zauważa ich przedstawiciel wytwórni Step Records, z którym nawiązują kontakt.

Po przeprowadzce do Warszawy rozpoczyna współpracę z profesjonalnym studiem nagraniowym i wydaje płytę (100 sztuk, friends & family) ze zbiorem nagranych wcześniej utworów. W 2018 roku Beg Lepes dostaje zaproszenie na festiwal w Nysie. W 2019 wraz z ekipą występują już na trzech dużych festiwalach, dzieląc scenę ze znanymi artystami polskiego hip-hopu.

W międzyczasie zaczyna też współpracować z prężenie działającą i rozwijającą się wytwórnią Fresh N Dope. Na jej kanale możecie zobaczyć nowy numer Beg Lepesa „Ecstasis” wyprodukowany przez Faded Dollars.

Aktualnie Maciek pracuje nad nowymi kawałkami i na to poświęca większość wolnego czasu. Uwielbia też występować, a żywiołowe reakcje publiczności i niesamowita energia, którą ludzie oddają na koncertach, napędzają go do dalszego tworzenia.

Maciek aka Beg Lepes to pierwszy bohater nowego cyklu marki WorldBOX. Więcej informacji na jego temat (w tym wywiad video) oraz szczegóły całego przedsięwzięcia znajdziecie na stronie: WorldBOX.pl/people.

Streetwearowy świat ludzi z pasją – skąd pomysł na cykl?

Jest u nas naprawdę wiele wyjątkowych osób, więc chcemy pokazać światu ich pasje, bo wpływają one na ich pracę i całą atmosferę w WorldBOX. Bez nich firma nie byłaby tym, czym jest – mówi Michał Rojek Specjalista ds. Social Media z WorldBOX.

Mijacie ich na ulicy, spotykacie w sklepie, doradzają Wam w wyborze nowych sneakersów – to oni wspólnie tworzą społeczność WorldBOX. Ludzie, którzy widzą świat po swojemu i nie boją się realizować własnych marzeń. Poznajcie ich historie. Już wkrótce kolejni bohaterowie opowiedzą o swoich niezwykłych pasjach na https://worldbox.pl/people.